Dijital Pazarlama

Sosyal Medyanın Hayatımıza Girmesiyle birlikte,


Sosyal medya üzerinden verilen reklamlar ortaya çıktı. Özellikle sosyal medya hesaplarının gücünü kullanarak E-Ticaret sitelerini , Blog sitelerinin trafiğini dolayısıyla sosyal medya üzerinden müşterilerini çeken firma ve kuruluşlar rakiplerinin onlarca adım önüne geçti.

Geleneksel medyadan avantajı olarak reklam için harcanan her bir TL  nin bile karşılığında kazanılan değerin hesaplanabilmesi yani ölçekleme işlemi fark yaratıyor.

YGT WEB olarak müşterilerimiz için Profil Analizi, Satış yapılan ürün için Pazar Analizi , Google Analystic ve Facebook Pixel gibi veri ölçüm araçları ile hedef müşteri analizi ve bunlara bağlı olarak müşteri ve ciro artımını sağlıyoruz. İşletmenize özel çalışmalar ve fiyat teklifleri için bizimle Sosyal Medya Dijital Pazarlaması için web sitemizde yer alan Katalog sayfasından sosyal medya içerik ve fiyat kataloğunu inceleyebilir ya da info@ygtweb.com üzerinden mail ile görüşme talep edebilir ya da +90 507 161 5731 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.