Google Reklam Yönetimi ve SEO Çalışmaları

  • Hizmetler
  • Google Reklam Yönetimi ve SEO Çalışmaları

Google Ads & Google SEO

YGT WEB olarak geri dönüşümlere , kullanılan site verilerine , çerezlere ve kaydedilen verilerin detaylı analizleri sonucunda web site trafiğinizi , siparişlerinizi , sıralamaları , Youtube izlenme ve aboneleri artırma çalışmalarının yanı sıra anlık reklam setleri ile özel gün , ani ürün patlamaları vb. durumlarda satışlarınızı çok hızlı bir şekilde artırmaktayız. Yaptığımız rakip analizleri ile işletmenizi rakiplerinizin önüne geçirmekteyiz. İşletmenin ürettiği ürünün pazar karşılığı araştırıldıktan sonra her işletme için en önemli işlem olan kelime araştırmalarıyla reklamlarınızı her zaman en maksimum değerde çıkmaya çalışmaktayız.


YGT WEB olarak web site oluşturduğumuz işletmelere SEO uyumlu tema ve scriptler kullanmaktayız. Ancak sonradan SEO uyumlaması yapmak mümkün. Ekip arkadaşlarımız işletme alanına göre yazılan veya yazdırılan makaleler , meta taglarının belirlenmesi , anahtar kelime gruplamaları , web site içerisinde başlık ve metin düzenlemeleri dahil olmak üzere onlarca konuda işletmelere SEO desteği sağlamaktayız.

Google Reklamlarıyla ilgili bilgi almak için Anasayfa üzerinde bulunana mesaj kutusu aracılığıyla , İletişim sayfasındaki aktif mail adresimiz üzerinden ya da +90 507 161 5731 numaralı telefonu arayarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.